Марафон зустрічей з громадами у рамках проєкту "Прозорість місцевих бюджетів" триває

04 червня, 15:04

Продуктивно попрацювали експерти Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети!" у Клішковецькій ОТГ, презентувавши представникам громади проєкт:

  • розпланували роботу протягом наступних місяців;
  • обговорили підготовку до тренінгів «Прозорість бюджетного процесу та фінансового управління ТГ»;
  • презентували план роботи і запланували цікаві «фішки» для моделювання Бюджету для громадян (БдГ);
  • запланували інформаціну кампанію для залучення мешканців до бюджетного процесу - акції «Впливай на бюджет своєї громади».

Активно і змістовно попрацювали і в Рукшинська територіальна громада: встигли не лише обговорити план подальшої, річної, роботи, але й покреативили над візуальним стилем майбутнього БдГ, деталізацією витрат громади та придумали концепти щодо акцій «Впливай на бюджет своєї громади». Також обговорили методику оцінки прозорості бюджетного процесу.

4 червня рік роботи розпланували на зустрічі в Хотинська міська рада: розвіртуалились і познайомились офлайн.

Уже за тиждень з представниками цієї громади наші експерти зустрінуться на тренінгу «Прозорість бюджетного процесу та фінансового управління в ТГ».

Зустрічі проведено в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

1.   Дрогобич 73%
2.   Чернівці 65%
3.   Краматорськ 58%
4.   Хмільник 58%
 Показати ще
33. Долина 35%
34. Кропивницький 34%
35. Коломия 25%
36. Яремче 24%
37. Ладижин 20%