Громадам допоможуть з проведенням першочергових аварійно-ремонтних робіт

07 квiтня, 15:08
Як інформує Громадське Партнерство "За прозорі місцеві бюджети!" з посиланням на Мінрегіон, за рахунок коштів Державного бюджету в областях зможуть закуповувати будівельні матеріали і невідкладно проводити першочергові аварійно-ремонтні роботи на об’єктах, які пошкоджені внаслідок збройної агресії рф. Відповідний проєкт постанови, розроблений Мінрегіоном, було прийнято на засіданні Уряду 5 квітня.
 
«Це рішення дозволить в умовах воєнного стану оперативно придбати найнеобхідніші будівельні матеріали для проведення відновлювальних робіт у лікарнях, адміністративних приміщеннях, житлових будівлях та комунальних підприємствах, що зазнали пошкоджень внаслідок бойових дій», – зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.
 
Проєкт постанови передбачає можливості придбання будівельних матеріалів для першочергових аварійно-ремонтних робіт на об’єктах, які пошкоджені внаслідок бойових дій, замовником яких є військові адміністрації в населених пунктах, які постраждали внаслідок бойових дій.
 
Зокрема, йдеться про придбання таких матеріалів:
 
✔ скло для відновлення віконних і дверних блоків;
✔ OSB-плити (ДСП та ДВП плити), гіпсокартонні плити, бруси, дошки та рейки;
металевий дріт, цвяхи, саморізи;
✔ плівка, тенти;
✔ листи металеві (профнастил) та шиферні плити.
1.   Дрогобич 73%
2.   Чернівці 65%
3.   Краматорськ 58%
4.   Хмільник 58%
 Показати ще
33. Долина 35%
34. Кропивницький 34%
35. Коломия 25%
36. Яремче 24%
37. Ладижин 20%