Підтримати проєкт

Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!» - постійно діюче добровільне об’єднання зацікавлених неурядових організацій, засобів масової інформації, бізнес-організацій та інших колективних й індивідуальних членів Партнерства.

Метою громадського партнерства є сприяння підвищенню загального рівня прозорості, відкритості, доброчесності та цілісності бюджетного процесу на місцевому рівні через запровадження постійно діючого громадського контролю за його перебігом.

Якщо ви поділяєте нашу діяльність і хочете її підтримати, ви можете надати нам добровільні пожертви.

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на реалізацію мети Партнерства.

Усі благодійники, незалежно від суми наданої благодійної пожертви, будуть отримувати щорічні звіти Партнерства, а також інформацію про напрямки витрачання наданих коштів.

Ми просимо усіх благодійників повідомляти нас про розмір свого внеску, час його внесення будь-яким доступним шляхом (телефоном, поштою тощо). Також просимо повідомляти, чи бажаєте ви отримувати відповідні звіти, а також, чи ви погоджуєтеся на оприлюднення інформації про пожертвування.

У разі необхідності, ми можемо надати будь-які необхідні документи для підтвердження надання благодійної допомоги з метою зменшення податків:
– для юридичних осіб до суми валових витрат включається допомога неприбутковим організаціям у розмірі, що перевищує два відсотки, але не більше п’яти відсотків оподатковуваного прибутку попереднього звітного року (стаття 5.2.2 Закону „Про оподаткування прибутку підприємств”).

Оскільки, поки Партнерство не має статусу юридичної особи, то благодійні внески на діяльність Партнерства можна надсилати на рахунки Одеської обласної організації ВГО КВУ, що виконує функції координатора Партнерства.

Наші реквізити для перерахунку добровільних пожертв у будь-якому банку країни у гривнях:

Платіж в Україні:

Одержувач: Одеська обласна організація ВГО КВУ 

Рахунок: UA453287040000026006054475951 

Банк: ЮГРУ ПриватБанк м. Одеса

МФО 328704 ЄДРПОУ 33139450 

Призначення платежу: Благодійна допомога.

1.   Дрогобич 73%
2.   Чернівці 65%
3.   Краматорськ 58%
4.   Хмільник 58%
 Показати ще
33. Долина 35%
34. Кропивницький 34%
35. Коломия 25%
36. Яремче 24%
37. Ладижин 20%